PREMIUM czy ECOLight?

Porównanie wersji

łaskie lustro o wymiarach 80x60 cm i krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED.
Lustro nasze posiadają nowoczesny wygląd, wykonane są z kryształowego szkła o grubości 4 mm firmy Saint-Gobain Glass. Posiadają wysokiej jakość szlifowane krawędzie. Można je mocować w pionie jak i w poziomie. Wysoką trwałość lustra zapewnia powłoka teflonowa, która to sprawia, iż lustro jest wyjątkowo odporne na wodę i wilgoć. Niskie zużycie energii elektrycznej i niezawodność w działaniu zapewniają mocne diody LED, które posiadają 30,000 h żywotności oraz bardzo dobre oddawanie barwy.

Aluminiowe elementy konstrukcji lustra zapewniają wyjątkową trwałość i służą do odprowadzenia ciepła z oświetlenia LED, co znacznie wydłuża czas działania. Zasilacz LED 12V/230V w komplecie i jest zamontowany pod lustrem.
Lustra nasze są łatwe w serwisowaniu - możliwość wymiany zużytego oświetlenia.
NAPOLI Premium

Lustra z serii PREMIUM posiadają ekrany odbijającego światło miedzy tylną częścią lustra a ścianą. Więcej światła przy tym samym oświetleniu LED dla wszystkich potrzebujących dobrego oświetlenia.

NAPOLI ECOLight

Seria ECOLight naszych luster daje efekt rozmycia światła między lustrem a ścianą. Lustro takie poza jego podstawową funkcją staje się wtedy nowoczesną dekoracją.