Akcesoria

Akcesoria i dodatki

Akcesoria Jest 27 produktów.

Podkategorie

 • Zegar

  Lustro łazienkowe z oświetleniem i zegarem cyfrowym to praktyczne i zarazem stylowe rozwiązanie idealne do nowoczesnych wnętrz. Białe, doskonale widoczne cyfry pomagają w monitorowaniu czasu porannej czy wieczornej toalety. Perfekcyjnie wykonane lustro LED z zegarem cyfrowym jest dostępne w naszej atrakcyjnej ofercie.

  Praktyczne lustro z zegarkiem

  Lustro łazienkowe LED z zegarem świetnie sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach. Cieszymy się, że nowoczesny design wielofunkcyjnego produktu często staje się ważnym akcentem aranżacyjnym, z którym przestrzenie zyskują ekskluzywnego charakteru. Dodatkowo poprzez skonsolidowanie kilku funkcji w jednym elemencie - lustro łazienkowe z zegarem - pozwala zaoszczędzić miejsce. Aspekt ten odgrywa szczególnie ważną rolę w małometrażowych wnętrzach. Lustro LED z zegarkiem pozwoli efektywnie doświetlić łazienkę bez konieczności zakładania kinkietów, usprawniając wykonywanie codziennej higieny.

  Stawiamy na doskonałą jakość

  Zaawansowane procesy produkcyjne pozwalają nam uzyskać precyzyjne parametry lustra z zegarem cyfrowym. Dajemy wiele możliwości konfiguracji, aby każdy klient otrzymał model odpowiadający na indywidualne potrzeby. Dbamy, aby lustro łazienkowe LED z zegarem zapewniało klarowność i jasność odbicia bez zniekształceń. Taki rezultat uzyskaliśmy dzięki kombinacji wysokiej jakości materiałów, precyzyjnych procesów produkcyjnych i zastosowania technologii eliminujących wszelkie niedoskonałości. Zapraszamy!

 • Stacja pogodowa

  Ozdobne lustro do łazienki z oświetleniem LED dodaje wnętrzu nowoczesności i funkcjonalności. Dlatego oferujemy eleganckie modele, które wyposażamy w wydajne lampy i udogodnienia, takie jak bezdotykowe włączniki czy stacje pogodowe z zegarem. W naszym sklepie dostępne są modne i eleganckie lustra podświetlane do łazienki w ramach lub bez. Na wymiar realizujemy spersonalizowane modele.

  Inteligentne urządzenie w Twoim domu

  Głównym elementem naszego lustra jest wbudowana cyfrowa stacja pogodowa. Oprócz obecnej temperatury powietrza na zewnątrz i wewnątrz domu pokazuje również kompleksowe informacje dotyczące warunków atmosferycznych (opady, wilgotność), godzinę, datę oraz dzień tygodnia. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad otoczeniem, co pozwala dostosować swoje plany do aktualnej sytuacji. Za pomocą połączenia z Wi-Fi, możesz otrzymywać aktualizacje pogodowe w czasie rzeczywistym. Z dodatkowych opcji posiada także: regulację jasności podświetlenia LED w zależności od oświetlenia pomieszczenia, tryb nocny oraz możliwość konfiguracji za pomocą aplikacji WiseMirror na iOS i Android. Wielkość wyświetlacz LED to 7,3’’.

  Indywidualny produkt dla Ciebie

  Dbamy o to, aby nasze lustro ze stacją pogodową nie tylko spełniało funkcje technologiczne, ale także doskonale komponowało się z różnymi stylami wnętrz. Stację pogodową LED można zainstalować w każdym kształcie i rozmiarze lustra po wcześniejszym uzgodnieniu. Skorzystaj z naszych usług bez względu na to, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, czy klasyczną elegancję – nasze lustro ze stacją pogodową z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

  Uwaga!

  Prosimy o informację, jak będzie montowane lustro na ścianie, w pionie czy w poziomie i gdzie ma być zamontowana stacja pogodowa (np. prawa dolna część lustra). Informację tę prosimy podać koniecznie w polu komentarza do zamówienia (pkt. 3 podsumowania zakupów).

  Termin realizacji luster z dodatkami może się nieznacznie wydłużyć o kilka dni.

  Zastrzegamy sobie prawo do nieznacznej zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także wyglądu.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów