Zegar LED białe podświetlane cyfry Zobacz większe

Mata grzewcza przeciwko parowaniu lustra

Nowy produkt

Mata grzewcza (folia grzewcza) przeciwko parowaniu lustra firmy Greenie Heat. Podobna w działaniu jak ogrzewanie tylnej szyby w samochodzie.  Wielkość maty dostosowana do odpowiedniego wymiaru lustra. Inne wymiary lustra i odpowiedniej do niego maty grzewczej do wyboru w menu wymiary. Podany wymiar nie jest wymiarem maty - jest wymiarem lustra.

Więcej szczegółów

79,00 zł brutto

Więcej informacji


Wysoko wydajna mata (folia) grzewcza przeciwko parowaniu lustra firmy Greenie Heat

Mata (folia) grzewcza przeciwko parowaniu lustra firmy Greenie Heat. Podobna w działaniu jak ogrzewanie tylnej szyby w samochodzie. Usuwa parę wodną z lustra po kilku minutach. Mata standardowo nie posiada włącznika. Istnieje możliwość zamówienia osobnego włącznika do maty grzewczej lub podłączenia jej do włącznika oświetlenia. Polecamy włącznik do dotykowy Delay OFF, który automatycznie wyłączy matę grzewczą po ok. 30 minutach.  Przy zamówieniu lustra bez włącznika mata grzewcza może być włączana włącznikiem na ścianie (zewnętrznym na 230V). Istnieje możliwość zamontowania kontrolki LED na lustrze, która informuje o włączeniu maty grzewczej.

Wielkość maty dostosowana do odpowiedniego wymiaru lustra. Inne wymiary lustra i odpowiedniej do niego maty grzewczej do wyboru w menu wymiary. Podany wymiar nie jest wymiarem maty - jest wymiarem lustra.

UWAGA! Do włączania maty grzewczej nie nadaje się włącznik DIM (do regulacji natężenia oświetlenia).