Lustro LED NAPOLI

Nowy produkt

Lustro LED NAPOLI PREMIUM

Płaskie lustro o grubości 17 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 3528/120 firmy EVERLIGHT.

Zobacz inne wymiary tego lustra.

Więcej szczegółów

289,00 zł brutto

Więcej informacji


Lustro LED NAPOLI PREMIUM

Płaskie lustro o krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 3528/120 firmy EVERLIGHT

Nasze lustra posiadają nowoczesny wygląd, wykonane są z kryształowego szkła o optymalnej 4 mm grubości firmy Saint-Gobain Glass (Made in France). Posiadają wysokiej jakość szlifowane krawędzie. Nie odstają od ściany (ok. 17 mm grubości). Można je mocować w pionie jak i w poziomie. Wysoką trwałość lustra zapewnia powłoka teflonowa, która to sprawia, iż lustro jest wyjątkowo odporne na wodę i wilgoć.

Niskie zużycie energii elektrycznej i niezawodność w działaniu zapewniają mocne diody LED, które posiadają 50.000 h żywotności. Aluminiowe elementy konstrukcji lustra zapewniają wyjątkową trwałość i służą do odprowadzenia ciepła z oświetlenia LED, co znacznie wydłuża czas działania. Płaski zasilacz LED na 230 V wbudowany z tyłu lustra.

Lustra nasze są łatwe w serwisowaniu - możliwość wymiany zużytego oświetlenia. Lustro standardowo nie posiada własnego wyłącznika i przygotowane jest do zasilania z wyłącznika ściennego. W lustrze można zamontować dodatkowe akcesoria.

Zalety naszych luster z serii PREMIUM:

  • klejone uchwyty, tak aby lustro bezpiecznie wisiało na ścianie (piankowe zawieszki potrafią się odkleić),
  • lustra posiadają ekrany odbijające światło, przez co z lustra wychodzi prawie 2x więcej równomiernie rozproszonego światła i nie widać tego co jest za lustrem,
  • wydłużona żywotność diod LED zamocowanych na profilu aluminiowym, który to bardzo dobrze odprowadza energię cieplną.
  • lustra są płaskie mają 17 mm grubości.

Lustra są nowe oryginalnie zapakowane, gotowe do montażu.
W zestawie kołki (dyble hak 90 stopni, śr. wiertła 10 mm) oraz instrukcja montażu.Najważniejsze jest oświetlenie

Ilość światła

Zarówno w małej, jak i w dużej łazience są potrzebne przynajmniej dwa rodzaje oświetlenia – ogólne i oświetlenie lustra. Ilość światła możemy dobierać wzorem lustra LED lub rodzajem oświetlenia LED. Można zastosować mocniejsze oświetlenie LED f-my SAMSUNG opartego na diodach 5630, które posiadają o wiele większą jasność przy tym samym poborze energii elektrycznej co inne diody LED.

Barwa światła

Polecana do łazienek chłodna barwa zapewnia wyższy kontrast i lepszą ostrość widzenia detali. To ważne podczas makijażu czy golenia. O ile wnętrza nowoczesne, w których dominują biel i chłodne barwy, wręcz wymagają światła chłodniejszego o barwie dziennej 5500-6500K lub neutralnej 4000-5000K, o tyle stylowe w tradycyjnej ciepłej kolorystyce potrzebują cieplejszego, bardziej miękkiego i rozproszonego – 2700-3500K. 

Jakość światła

Współczynnik oddawania barw (Ra) określa, jakość światła. Im jest on wyższy, tym barwy są lepiej oddawane, przyjemniejsza dla oka. W łazience nie powinien być niższy niż 80%, a dla chłodnych barw światła nawet więcej.

Do wyboru oświetlenie białe zimne (standardowo montowane), białe ciepłe lub neutralne. Informację o wybranej innej barwie światła proszę podać w polu komentarza do zamówienia (pkt. 3 podsumowania zakupów).Dodatki i opcje:

Zaprojektuj lustro dla siebie!

Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych elementów: lusterka kosmetycznego powiększającego, wyłącznika dotykowego, wyłącznika łańcuszkowego, wyłącznika tradycyjnego, wyłącznika zbliżeniowego, wyłącznika bezprzewodowego, maty grzewczej zapobiegającej parowaniu lustra, mikrofalowego czujnika ruchu. Standardowo lustro posiada krawędź szlifowaną. W ofercie posiadamy lustra z fazowanymi oraz polerowanymi krawędziami.

Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania mocniejszego oświetlenia LED f-my SAMSUNG opartego na diodach 5630, które umożliwiają 7 lat świecenia non-stop i posiadają o wiele większą jasność przy tym samym poborze energii elektrycznej co inne diody LED.


Oferujemy inne wymiary i kształty na indywidualne zamówienie.

W przypadku zainteresowaniem dodatkami innym kształtem lub wymiarem lustra prosimy o kontakt z nami.

Zastanawiasz się nad wyborem? Chętnie Ci doradzimy tel. 506-39-00-49

Zastrzegamy sobie prawo do nieznacznej zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także wyglądu. Wizualizacje - zdjęcia luster mogą posiadać akcesoria, które standardowo nie są w nie wyposażone. Akcesoria dodatkowe są dostępne w zakładce AKCESORIA i będą montowane do luster po ich wybraniu.

UWAGA!

W chwili obecnej w lustrach w wersji PREMIUM są montowane zasilacze, które pogrubiają lustro o 4mm. Domyślnie lustra w naszym sklepie są sprzedawane do powieszenia w pozycji poziomej, zasilacz wtedy jest montowany wzdłuż dolnej krawędzi lustra. W przypadku orientacji PIONOWEJ lustra prosimy o podanie tej informacji w wiadomości dla sprzedającego. Istnieje możliwość zamontowania zasilacza w górnej części lustra oraz dodanie dystansu wyrównującego.

Prawo zwrotu nie obejmuje zamówień, które zostały spersonalizowane według zamówienia nabywcy (dodanie dodatkowych akcesoriów, np. włączników, zegarów itd.) art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.