Lustro ze stacją pogodową

Ozdobne lustro do łazienki z oświetleniem LED dodaje wnętrzu nowoczesności i funkcjonalności. Dlatego oferujemy eleganckie modele, które wyposażamy w wydajne lampy i udogodnienia, takie jak bezdotykowe włączniki czy stacje pogodowe z zegarem. W naszym sklepie dostępne są modne i eleganckie lustra podświetlane do łazienki w ramach lub bez. Na wym...

Ozdobne lustro do łazienki z oświetleniem LED dodaje wnętrzu nowoczesności i funkcjonalności. Dlatego oferujemy eleganckie modele, które wyposażamy w wydajne lampy i udogodnienia, takie jak bezdotykowe włączniki czy stacje pogodowe z zegarem. W naszym sklepie dostępne są modne i eleganckie lustra podświetlane do łazienki w ramach lub bez. Na wymiar realizujemy spersonalizowane modele.

Inteligentne urządzenie w Twoim domu

Głównym elementem naszego lustra jest wbudowana cyfrowa stacja pogodowa. Oprócz obecnej temperatury powietrza na zewnątrz i wewnątrz domu pokazuje również kompleksowe informacje dotyczące warunków atmosferycznych (opady, wilgotność), godzinę, datę oraz dzień tygodnia. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad otoczeniem, co pozwala dostosować swoje plany do aktualnej sytuacji. Za pomocą połączenia z Wi-Fi, możesz otrzymywać aktualizacje pogodowe w czasie rzeczywistym. Z dodatkowych opcji posiada także: regulację jasności podświetlenia LED w zależności od oświetlenia pomieszczenia, tryb nocny oraz możliwość konfiguracji za pomocą aplikacji WiseMirror na iOS i Android. Wielkość wyświetlacz LED to 7,3’’.

Indywidualny produkt dla Ciebie

Dbamy o to, aby nasze lustro ze stacją pogodową nie tylko spełniało funkcje technologiczne, ale także doskonale komponowało się z różnymi stylami wnętrz. Stację pogodową LED można zainstalować w każdym kształcie i rozmiarze lustra po wcześniejszym uzgodnieniu. Skorzystaj z naszych usług bez względu na to, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, czy klasyczną elegancję – nasze lustro ze stacją pogodową z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Uwaga!

Prosimy o informację, jak będzie montowane lustro na ścianie, w pionie czy w poziomie i gdzie ma być zamontowana stacja pogodowa (np. prawa dolna część lustra). Informację tę prosimy podać koniecznie w polu komentarza do zamówienia (pkt. 3 podsumowania zakupów).

Termin realizacji luster z dodatkami może się nieznacznie wydłużyć o kilka dni.

Zastrzegamy sobie prawo do nieznacznej zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także wyglądu.

Więcej

Stacja pogodowa Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  299,00 zł W magazynie

  Stacja pogodowa Wi-Fi XM 8635 Stacja pogodowa Wi-Fi z zegarem, czujnikiem zewnętrznym, termometrem i prognozą pogody na wyświetlaczu

  299,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  339,00 zł W magazynie

  Stacja pogodowa Wi-Fi FDS-06A Stacja pogodowa z wyświetlaczem LED 7,3 cala do luster z funkcją: pogody, daty, godziny, czujnikiem temperatury i trybem nocnym. Dodatkowe informacje: regulacja jasności podświetlania LED, konfiguracja za pomocą aplikacji WiseMirror. Podświetlenie: białe.

  339,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  339,00 zł W magazynie

  Stacja pogodowa Wi-Fi FDS-07A Kolorowa stacja pogodowa z wyświetlaczem LED 5,3 cala zamontowana na lustrze z funkcją: pogody, daty, godziny z dodatkowym czujnikiem temperatury. Regulacja jasności podświetlania LCD oraz konfiguracja za pomocą aplikacji TUYA/SMART LIFE.

  339,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów