Lustra okrągłe podświetlane LED

Lustro okrągłe z podświetleniem LED - naszej produkcji - to gwarancja najwyższej jakości wykonania, na którą składa się ponadprzeciętna estetyka i trwałość. Realizowane przez nas modele znakomicie komponują się z nowoczesnymi stylami aranżacyjnymi, co jest zasługą ich niebanalnego designu. Lustra okrągłe podświetlane stają się niezawodnym sposob...

Lustro okrągłe z podświetleniem LED - naszej produkcji - to gwarancja najwyższej jakości wykonania, na którą składa się ponadprzeciętna estetyka i trwałość. Realizowane przez nas modele znakomicie komponują się z nowoczesnymi stylami aranżacyjnymi, co jest zasługą ich niebanalnego designu. Lustra okrągłe podświetlane stają się niezawodnym sposobem, aby nadać wnętrzom ekskluzywnego charakteru.

Trwałe i energooszczędne rozwiązania

W naszej ofercie okrągłe lustro LED do łazienki łączy innowacyjne technologie z estetyką, tworząc harmonijny element przestrzenny. Modele wyposażamy w nowoczesne diody, które dzięki długiej żywotności sięgającej aż do 50.000 h stają się ekologicznym źródłem światła. Cechuje je wysoka efektywność energetyczna, dzięki której lustro okrągłe LED do łazienki doskonale spełnia swe funkcje oświetleniowe, stając się jednocześnie świadomym wyborem dla osób dbających o środowisko. Dajemy możliwość dopasowania jakości i barwy światła.

Ramowe i szlifowane lustro okrągłe na wymiar

W naszej ofercie lustro w ramie okrągłe z łatwością można dostosować do różnych stylów i preferencji estetycznych. Zadbamy o niebanalny design ram wykonanych z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących trwałość i odporność na warunki otoczenia. Solidna konstrukcja lustra w okrągłej ramie będzie służyć przez wiele lat, utrzymując swój elegancki wygląd. W naszej ofercie polecamy również szlifowane modele, których wyrafinowany wygląd podnosi estetykę wnętrz. Doskonale odnajdują się one w przestrzeniach minimalistycznych, art déco czy klasycznych. Do produkcji każdego lustra na wymiar okrągłego stosujemy najwyższej jakości szkło.

Szkło od marki Saint-Gobain Glass

Do produkcji okrągłych luster podświetlanych stosujemy szło od producenta Saint-Gobain Glass. Materiał wyróżnia się ponadprzeciętną przejrzystością, równomiernym wykończeniem i trwałością. Dzięki temu wykonane z nich produkty odznaczają się klarownością i elegancją. Szło od Saint-Gobain Glass sprawia, że każde lustro do łazienki okrągłe i podświetlane LED wykazuje czystość optyczną niezbędną dla uzyskania wyraźnego, niezniekształconego odbicia.

Lustra okrągłe glamour i loftowe

Lustro okrągłe w stylu glamour cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Nic zaskakującego - modele łączą w sobie luksus, elegancję i wyjątkowy styl, co sprawia, że stanowią idealne uzupełnienie prestiżowych wnętrz. Lustro loftowe okrągłe również skupia uwagę naszych klientów. Dopełnimy wszelkich starań, aby ich przemyślany design stał się integralną częścią każdej aranżacji industrialnej. Lustro okrągłe do łazienki podświetlane LED od tyłu zrealizujemy szybko i terminowo - zapraszamy!

Więcej

Lustra okrągłe Jest 9 produktów.

Podkategorie

 • Lusterka kosmetyczne

  Lustro kosmetyczne z podświetleniem LED to funkcjonalne i stylowe rozwiązanie, które z pewnością uprzyjemni wykonywanie codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. W naszej firmie zapewniamy możliwość konfiguracji, aby wybrany model odpowiadał na potrzeby przyszłych użytkowników. Zadbamy, aby lusterko powiększające z podświetleniem było synonimem trwałości, precyzji i nowoczesnego designu.

  Stawiamy na trwałe i ekologiczne rozwiązania

  Lusterko kosmetyczne z oświetleniem LED precyzyjnie wyposażymy w energooszczędne diody o wyjątkowej żywotności sięgającej 50.000 h. Modele podświetlane tym długotrwałym i zarazem ekologicznym źródłem światła wpisują się w idee zrównoważonego i świadomego konsumpcjonizmu. Zadbamy o każdy detal, aby powiększające lusterko z podświetleniem - poprzez precyzyjne wykończenia i kształty - harmonijnie komponowało się z daną stylistyką wnętrza. Z kolei trwałość ramy zagwarantuje jej staranne wykonanie z wysokojakościowych tworzyw odpornych na wszelkie uszkodzenia.

  Najlepsze lusterko do makijażu

  Lustro kosmetyczne z oświetleniem LED naszej produkcji najczęściej wyposaża domy, mieszkania, hotele czy profesjonalne salony urody. Dzięki dostarczanym przez nas modelom specjaliści mogą pracować w odpowiednich warunkach, zapewniając klientom perfekcyjne rezultaty. Do produkcji modeli stosujemy wysokojakościowe szkło cechujące się znakomitą przejrzystością. To dzięki niej każde lusterko powiększające z podświetleniem wykazuje zdolność do przepuszczania światła, a także odbijania obrazów w sposób niezakłócający ich jasności czy ostrości.
  Przejrzystość szkła - wolnego od wad, zarysowań i nieczystości - to fundamentalny element zapewniający doskonałą jakość obrazu. Cecha ta wyróżnia każde lusterko do makijażu z oświetleniem LED, które od lat realizujemy dla profesjonalnych wizażystów. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Szybki podgląd
  258,00 zł W magazynie

  Lustro LED KOŁO N Okrągłe lustro o grubości 18 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630-18W/m firmy SAMSUNG. Światło przechodzi przez półprzeźroczystą część lustra na osobę stojącą przed lustrem. Szerokość piaskowania w zależności od wielkości lustra (2,5 cm-4 cm). Zobacz inne wymiary tego lustra.

  258,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  229,00 zł W magazynie

  Lustro LED KOŁO BackLight Okrągłe lustro o grubości 18 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630-18W/m firmy SAMSUNG. Zobacz inne wymiary tego lustra.

  229,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  258,00 zł W magazynie

  Lustro LED KOŁO V Okrągłe lustro o grubości 18 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630-18W/m firmy SAMSUNG. Światło przechodzi przez półprzeźroczystą część lustra na osobę stojącą przed lustrem. Szerokość piaskowania w zależności od wielkości lustra (2,5 cm-4 cm). Zobacz inne wymiary tego lustra.

  258,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  484,40 zł W magazynie

  Okrągłe lustro w czarnej ramie MDF Oferujemy okrągłe lustro w czarnej ramie podświetlane nowoczesnymi i długożywotnymi diodami LED 5630-18W/m SAMSUNG. W modelu o grubości 26 mm szerokość ramy wynosi 20 mm. Oświetlenie LED BackLight z dekoracyjną poświatą wokół lustra. Rama lustra wykonana jest z MDF w kolorze czarnym o wykończeniu półmatowym i posiada...

  484,40 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  484,40 zł W magazynie

  Lustro LED KOŁO BackLight złota rama Oferujemy najwyższej jakości, okrągłe lustro w złotej ramie. Wyrób o grubości 26 mm jest podświetlany wydajnymi diodami LED 5630-18W/m SAMSUNG. Szerokość ramy wynosi 20 mm.

  484,40 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  469,00 zł W magazynie

  Lustro LED KOŁO V z lusterkiem kosmetycznym podświetlanym Okrągłe lustro o grubości 18 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630-18W/m firmy SAMSUNG. Lustro posiada wbudowane lusterko kosmetyczne powiększające x3 z podświetlaniem LED. Zobacz inne wymiary tego lustra.

  469,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  359,00 zł W magazynie

  Lustro LED DIAMANTE 1 BACKLight Płaskie lustro o grubości 19 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630. Zobacz inne wymiary tego lustra.

  359,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  359,00 zł W magazynie

  Lustro LED DIAMANTE 3 BACKLight Płaskie lustro o grubości 19 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630. Zobacz inne wymiary tego lustra.

  359,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  359,00 zł W magazynie

  Lustro LED DIAMANTE 2 BACKLight Płaskie lustro o grubości 19 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630. Zobacz inne wymiary tego lustra.

  359,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów