Lustro LED KOŁO V z lusterkiem kosmetycznym podświetlanym

Nowy produkt

Lustro LED KOŁO V z lusterkiem kosmetycznym podświetlanym

Okrągłe lustro o grubości 18 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630-18W/m firmy SAMSUNG. Lustro posiada wbudowane lusterko kosmetyczne powiększające x3 z podświetlaniem LED.

Zobacz inne wymiary tego lustra.

Więcej szczegółów

469,00 zł brutto

Więcej informacji

Lustro LED KOŁO V z lusterkiem kosmetycznym podświetlanym

Okrągłe lustro o krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630-18W/m firmy SAMSUNG. Lustro posiada wbudowane lusterko kosmetyczne powiększające x3 z podświetlaniem LED.

Lusterko kosmetyczne w lustrze, powiększające x3, okrągłe śr. 14 cm, z podświetleniem LED wokół lusterka.

Po zakupie należy podać informację w którym miejscu na lustrze mamy zamontować lusterko (prawa lub lewa strona). Należy też podać wysokość, na której mamy zamontować lusterko powiększające (standardowo montowane jest na środku wysokości, w niektórych przypadkach może to być za wysoko).

Nasze lustra posiadają nowoczesny wygląd, wykonane są z kryształowego szkła o optymalnej 4 mm grubości firmy Saint-Gobain Glass (Made in France). Posiadają wysokiej jakość szlifowane krawędzie. Nie odstają od ściany (ok. 18 mm grubości). Można je mocować w pionie jak i w poziomie. Wysoką trwałość lustra zapewnia powłoka teflonowa, która to sprawia, iż lustro jest wyjątkowo odporne na wodę i wilgoć.

Niskie zużycie energii elektrycznej i niezawodność w działaniu zapewniają mocne diody LED, które posiadają 50.000 h żywotności. Aluminiowe elementy konstrukcji lustra zapewniają wyjątkową trwałość i służą do odprowadzenia ciepła z oświetlenia LED, co znacznie wydłuża czas działania. Płaski zasilacz LED na 230 V wbudowany z tyłu lustra.

Lustra nasze są łatwe w serwisowaniu - możliwość wymiany zużytego oświetlenia. Lustro standardowo nie posiada własnego wyłącznika i przygotowane jest do zasilania z wyłącznika ściennego. W lustrze można zamontować dodatkowe akcesoria.

Zalety naszych luster:

  • klejone uchwyty, tak aby lustro bezpiecznie wisiało na ścianie (piankowe zawieszki potrafią się odkleić),
  • wydłużona żywotność diod LED zamocowanych na profilu aluminiowym, który to bardzo dobrze odprowadza energię cieplną.
  • lustra są płaskie mają 17 mm grubości.

Lustra są nowe oryginalnie zapakowane, gotowe do montażu.
W zestawie kołki (dyble hak 90 stopni, śr. wiertła 10 mm) oraz instrukcja montażu.Najważniejsze jest oświetlenie

Ilość światła

Zarówno w małej, jak i w dużej łazience są potrzebne przynajmniej dwa rodzaje oświetlenia – ogólne i oświetlenie lustra.

Barwa światła

Polecana do łazienek chłodna barwa zapewnia wyższy kontrast i lepszą ostrość widzenia detali. To ważne podczas makijażu czy golenia. O ile wnętrza nowoczesne, w których dominują biel i chłodne barwy, wręcz wymagają światła chłodniejszego o barwie dziennej 5500-6500K lub neutralnej 4000-5000K, o tyle stylowe w tradycyjnej ciepłej kolorystyce potrzebują cieplejszego, bardziej miękkiego i rozproszonego – 2700-3500K. 

Jakość światła

Współczynnik oddawania barw (Ra) określa, jakość światła. Im jest on wyższy, tym barwy są lepiej oddawane, przyjemniejsza dla oka. W łazience nie powinien być niższy niż 80%, a dla chłodnych barw światła nawet więcej.

Do wyboru oświetlenie białe zimne (standardowo montowane), białe ciepłe lub neutralne. Informację o wybranej innej barwie światła proszę podać w polu komentarza do zamówienia (pkt. 3 podsumowania zakupów).Dodatki i opcje:

Zaprojektuj lustro dla siebie!

Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych elementów: lusterka kosmetycznego powiększającego, wyłącznika dotykowego, wyłącznika łańcuszkowego, wyłącznika tradycyjnego, wyłącznika zbliżeniowego, wyłącznika bezprzewodowego, maty grzewczej zapobiegającej parowaniu lustra, mikrofalowego czujnika ruchu. Standardowo lustro posiada krawędź szlifowaną. W ofercie posiadamy lustra z fazowanymi oraz polerowanymi krawędziami.


Oferujemy inne wymiary i kształty na indywidualne zamówienie.

W przypadku zainteresowaniem dodatkami innym kształtem lub wymiarem lustra prosimy o kontakt z nami.

Zastanawiasz się nad wyborem? Chętnie Ci doradzimy tel. 506-39-00-49

Zastrzegamy sobie prawo do nieznacznej zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także wyglądu.

Produkty powiązane