Lustro LED RAMA V Czarna ALU

Nowy produkt

Lustro LED RAMA V CZARNA ALU

Płaskie lustro o grubości 20 mm, krawędziach szlifowanych, podświetlane diodami LED 5630.

Wysokiej jakości rama z aluminium anodowanego w kolorze czarnym o wykończeniu półmatowym.

Zobacz inne wymiary tego lustra.

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Lustro LED RAMA V CZARNA ALU

Wysokiej jakości rama z aluminium anodowanego w kolorze czarnym o wykończeniu półmatowym. Rama jest odporna na zarysowania i zabrudzenia — ślady palców.

Lustro o krawędziach szlifowanych oraz podświetlane diodami LED

Nowoczesne lustro prostokątne w czarnej ramie do łazienki zostało wyprodukowane z kryształowego szkła o optymalnej 4 mm grubości firmy Saint-Gobain Glass (Made in France). Jego krawędzie zostały bardzo dokładnie wyszlifowane, dzięki czemu nie trzeba się martwić o skaleczenie dłoni. Lustro to można zamontować w pionie jak i w poziomie. Produkt ten jest odporny na zawilgocenie oraz parę wodną, dzięki powłoce teflonowej.

Schemat lustra LED z RAMĄ S1

Schemat Ramy ALU S1

Mocne diody LED o żywotności 50 000 godzin gwarantują niskie zużycie energii i niezawodne działanie. Konstrukcja lustra z aluminiowymi elementami zapewnia niezwykłą trwałość i skutecznie odprowadza ciepło z oświetlenia LED, co znacząco wydłuża czas jego działania. Dodatkowo płaski zasilacz LED o napięciu 230 V jest wbudowany z tyłu lustra, co przyczynia się do estetyki i funkcjonalności.

Lustro prostokątne w czarnej ramie LED można z łatwością oddać do serwisu, w celu wymiany zużytego oświetlenia. Nie posiada własnego przełącznika, gdyż jest przygotowane do zasilania z wyłącznika ściennego. Ponadto istnieje możliwość zamontowania dodatkowych akcesoriów w lustrze.

Inne kolory Ramy ALU S1

Zalety naszych luster w czarnej ramie prostokątnych z serii PREMIUM:

  • posiadają solidnie przyklejone uchwyty, zapewniające bezpieczne zawieszenie lustra na ścianie (w przeciwieństwie do piankowych zawieszek, które mogą się odkleić);
  • lustra posiadają ekrany odbijające światło, co skutkuje niemal dwukrotnie większym, równomiernie rozproszonym światłem, jednocześnie eliminując widoczność obiektów znajdujących się za nim;
  • wydłużona żywotność diod LED zamocowanych na profilu aluminiowym, który to bardzo dobrze odprowadza energię cieplną.
  • żywotność diod LED, zamontowanych na profilu aluminiowym, została wydłużona, dzięki doskonałemu odprowadzaniu energii cieplnej;
  • lustra są również płaskie, posiadając grubość zaledwie 20 mm.

Lustra są nowe oryginalnie zapakowane, gotowe do montażu.
W zestawie kołki (dyble hak 90 stopni, śr. wiertła 10 mm) oraz instrukcja montażu.Najważniejsze jest oświetlenie

Ilość światła

Zarówno w małej, jak i w dużej łazience są potrzebne przynajmniej dwa rodzaje oświetlenia – ogólne i oświetlenie lustra. Ilość światła możemy dobierać wzorem lustra LED lub rodzajem oświetlenia LED. Można zastosować mocniejsze oświetlenie LED f-my SAMSUNG opartego na diodach 5630, które posiadają o wiele większą jasność przy tym samym poborze energii elektrycznej co inne diody LED.

Barwa światła

Polecana do łazienek chłodna barwa zapewnia wyższy kontrast i lepszą ostrość widzenia detali. To ważne podczas makijażu czy golenia. O ile wnętrza nowoczesne, w których dominują biel i chłodne barwy, wręcz wymagają światła chłodniejszego o barwie dziennej 5500-6500K lub neutralnej 4000-5000K, o tyle stylowe w tradycyjnej ciepłej kolorystyce potrzebują cieplejszego, bardziej miękkiego i rozproszonego – 2700-3500K. 

Jakość światła

Współczynnik oddawania barw (Ra) określa, jakość światła. Im jest on wyższy, tym barwy są lepiej oddawane, przyjemniejsza dla oka. W łazience nie powinien być niższy niż 80%, a dla chłodnych barw światła nawet więcej.

Do wyboru oświetlenie białe zimne (standardowo montowane), białe ciepłe lub neutralne. Informację o wybranej innej barwie światła proszę podać w polu komentarza do zamówienia (pkt. 3 podsumowania zakupów).Dodatki i opcje:

Zaprojektuj lustro w czarnej ramie prostokątne dla siebie!

Istnieje możliwość zamontowania dodatkowych elementów: lusterka kosmetycznego powiększającego, wyłącznika dotykowego, wyłącznika łańcuszkowego, wyłącznika tradycyjnego, wyłącznika zbliżeniowego, wyłącznika bezprzewodowego, maty grzewczej zapobiegającej parowaniu lustra, mikrofalowego czujnika ruchu. Standardowo lustro posiada krawędź szlifowaną. W ofercie posiadamy lustra z fazowanymi krawędziami.

Opcjonalnie istnieje możliwość zastosowania mocniejszego oświetlenia LED f-my SAMSUNG opartego na diodach 5630, które umożliwiają 7 lat świecenia non-stop i posiadają o wiele większą jasność przy tym samym poborze energii elektrycznej co inne diody LED.


Krawędzie lustra

Oprócz standardowej - szlifowanej krawędzi lustra posiadamy lustra o fazowanej 16 mm krawędzi.


Oferujemy inne wymiary i kształty na indywidualne zamówienie.

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkową opcją dotyczącą rozmiaru prostokątnego lustra w czarnej ramie, prosimy o skontaktowanie się z nami.

W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru służymy pomocą pod numerem telefonu 506-39-00-49.

Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji niektórych parametrów technicznych produktów oraz ich wyglądu.

UWAGA!

Prawo zwrotu nie obejmuje zamówień, które zostały spersonalizowane według zamówienia nabywcy (dodanie dodatkowych akcesoriów, np. włączników, zegarów itd.) art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.